Privaatsus ja küpsised

Mis on küpsis?

Enne kui haarate tee või kohvi järele, oodake, ei ole vaja teda sinna sisse kasta! Küpsis on tegelikult väike arvutifail, mis laetakse teie arvuti kõvakettale kui külastate mingit kodulehte. Küpsised on ohutud failid, mis aitavad parandada kasutajakogemust. Küpsised võimaldavad veebilehtedel vastata teile isiklikult. Veebileht saab kohandada oma tegevused teie vajadustele, meeldimistele ja mittemeeldimistele vastavaks, kogudes ja mäletades teavet teie eelistuste kohta.

ParimIntress.ee kasutab liikluslogi küpsiseid, et teha kindlaks, milliseid veebilehti kasutatakse. See aitab meil analüüsida veebilehel liiklemise andmeid ja parandada oma veebilehte, et see vastaks klientide vajadustele. Kasutame seda teavet vaid statistilise analüüsi eesmärgil ning seejärel eemaldatakse andmed süsteemist.

Kokkuvõttes aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte, andes meile võimaluse jälgida, milliseid veebilehti peate kasulikuks ja milliseid mitte. Küpsis ei anna meile mingil moel juurdepääsu teie arvutile või mis tahes teid puudutavale teabele välja arvatud andmed, mida soovite ise meiega jagada.

ParimIntress.ee teeb koostööd kolmandate osapooltega, et pakkuda teile teenuseid läbi meie veebilehe ja nad võivad selle protsessi käigus seada küpsise teie arvutisse. Näiteks kasutame me neid küpsiseid, et pakkuda meie veebilehe ja teiste veebisaitide kasutajatele asjakohast reklaami. Kasutame neid ka selleks, et piirata seda, millist turundust või reklaami meie klientidele saadetakse.

Enamik küpsiseid kustutatakse niipea, kui sulgete oma brauseri; need on tuntud kui seansiküpsised. Teised, tuntud kui püsiküpsised, salvestatakse teie arvutisse seniks kui te need kustutate või need aeguvad.

Te saate valida, kas nõustute küpsistega või tõkestate need. Enamik veebibrausereid aktsepteerivad küpsiseid automaatselt, kuid tavaliselt saate te muuta oma brauseri seadistust küpsiseid tõkestama, kui te seda soovite. See võib takistada teil veebilehte täies mahus ära kasutada ja võib takistada teil mõnede ostude tegemist meie veebisaidi kaudu.

ParimIntress.ee küpsiste poliitika

Selleks, et saada ParimIntress.ee kasutamisest võimalikult head kogemust, soovitame teil lubada küpsiste kasutamist oma veebibrauseris. Keeldudes küpsistest, ei saa te kasutada meie võrdlustööriistu ega teha sisseoste meie veebisaidi kaudu.

Küpsised, mida kasutame, ei sisalda sensitiivset teavet nagu teie täisnimi, postiaadress või mis tahes makse üksikasjad. Sensitiivne teave, mida te otsustate anda meile pakkumisprotsessi osana, salvestatakse turvaliselt ja seda ei koguta küpsise kujul. Ainult teave, mis on seotud teie ParimIntress.ee külastusega, salvestatakse küpsise kujul, näiteks siis, kui olete varem meie veebilehte külastanud, saame teada, et olete varem pakkumise teinud ning nii saame pakkuda teie eelmise külastusega sobivaid lehti.

Me kasutame küpsiseid järgmistel viisidel:

Vajalik – ParimIntress.ee’il on kogum küpsiseid, mis on veebilehe toimimiseks kriitilise tähtsusega. Neid kasutatakse, et hoida kasutaja veebisaidile sisse logituna ja pidada meeles meie veebilehele naastes eelmisi pakkumisi.

Funktsionaalne – ParimIntress.ee kasutab küpsiste komplekti, mis aitavad meil jälgida veebisaidi kasutajaid kohapeal ja aitavad meil mõista, kuidas kliendid kasutavad meie veebisaiti. Neid küpsiseid kasutatakse ainult meie veebisaidi kasutajakogemuse parandamiseks. Me jätame need esimesel külastusel lehele ja siis kasutame neid, et jälgida veebisaidi kaudu kasutajat, kuhu nad lähevad, kust nad lahkuvad, milliste veebilehtedega on neil probleeme jms.

Turundus – ParimIntress.ee kasutab kolmandatest osapooltest teenusepakkujaid, et võimaldada pakkuda kasutajatele kohandatud reklaami ja kogemusi. Me kasutame neid küpsiseid, et pakkuda meie veebilehe ja teiste veebisaitide kasutajatele asjakohast reklaami. Kasutame neid ka selleks, et piirata, millist turundust või reklaami meie klientidele saadetakse. Näiteks, kui olete juba lõpetanud oma autokindlustuse ostmise, siis ei näita me enam ühtegi selle pakkumisega seotud reklaami.

Alljärgnev teave näitab peamiseid küpsiseid, mida me kasutame ja selgitab lühidalt, mida iga küpsis teeb.

Kolmanda osapoole küpsised ja sisu jagamine

Kui kasutate ParimIntress.ee-d võite näha kolmandate osapoolte teenusepakkujate küpsiseid. Paljud neist teenusepakkujatest kasutavad küpsiseid reklaami jälgimiseks (vt Turundus eespool) või selleks, et aidata saavutada meie klientidel, kes kasutavad ParimIntress.ee-d enda küpsiste poliitikas sisalduvaid küpsiseid, parimaid kogemusi. Siiski osa meie veebisaidi sisust, nagu seal sisalduvad videod, võivad juhatada selliste kolmanda osapoole teenusepakkujate juurde nagu YouTube, kes paigutab teie arvutisse küpsised, mistõttu peaksite tutvuma nende küpsiste poliitikaga põhjalikumalt.

Kui soovite jagada ParimIntress.ee sisu kasutades sotsiaalmeedia jagamisvahendeid meie veebilehel, siis võite kokku puutuda kolmanda osapoole veebisaitide nagu Facebook, Twitter või Google+ küpsistega. ParimIntress.ee ei kontrolli, kuidas need veebisaidid kasutavad küpsiseid, seega peaksite tutvuma asjakohaste veebisaitide enda privaatsuse ja küpsiste poliitikaga, et mõista, kuidas nad küpsiseid kasutavad.

Lisateave

Kui vajate täiendavat teavet küpsiste kohta, külastage www.aboutcookies.org – palun pange tähele, et see on väline veebisait ja ParimIntress.ee ei vastuta sellel veebisaidil olevate andmete õigsuse eest.